תל אביב, הכירי את BUDX

לא כל יום נוחת בישראל מותג בירה ענק כמו באדווייזר. אבל מכיוון שזה קורה עכשיו, אנחנו לקחנו לעצמנו את המשימה הכיפית של להכין את תל אביב לקראת המאורע המאז׳ורי הזה בחיי הלילה ותרבות השתייה – ולהכין אסטרטגית את המותג עצמו לתל אביב, ולהוביל את הבאזז, מהלך החדירה והמפגש פנים אל פנים עם הקהל.

חלק גדול ושמח במיוחד בהשקה הישראלית הוא הטייק הלוקאלי שיצרנו לבאד אקס – הפלטפורמה הבינלאומית הרב תחומית של באדוויזר, שמקדמת ומאירה כוחות יצירתיים בערים ברחבי העולם (ד״ש מטוקיו, פריז, לאגוס, הו צ׳י מין ואמסטרדם) ופועלת בשיתוף פעולה הדוק עם מגזין המוזיקה Mixmag ועם Boiler Room.

פלטפורמת באד אקס הבינלאומית, שבמרכזה מסיבות ומוזיקה אלקטרונית, פועלת כאקו-סיסטם רב התרחשויות שכולל גם הרצאות, סמינרים, כתות אמן, תערוכות ושיתופי פעולה עם יוצרים מכל הדיסציפלינות.

אנחנו הוגים, אוצרים, מבשלים ומפיקים את סדרת האירועים המקומית של באד איקס בישראל, ולצורך הסיפתח ב-25 בספטמבר, אנחנו משתלטים על כל מתחם הרצל 16 לאירוע גרנדיוזי שחוגג את עלייתו של הכוח הנשי בעיר, עם תקלוטים, אמנות, פרפורמנס ודיונים בהשתתפות יוצרות ישראליות – ובראשון מעיין נידם, התקליטנית הישראלית מס׳ 1 בעולם כיום, שמגיעה מברלין לסט מיוחד וחד פעמי של דיסקו-האוס.

לקוח:
באדווייזר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *