פפסי מקס סטריט פוד בכיכוב הסופ נאצי

אנחנו משיקים בקול תרועה את Pepsi Max Top Street Food – פרויקט אוכל הרחוב של פפסי מקס, במסגרתו פפסי מקס, יחד עם ועדת מומחים מהוללים, דירגה את 50 מוסדות אוכל הרחוב הטעימים בישראל.

לכבוד חגיגת אוכל הרחוב של פפסי מקס הזמנו לישראל את לארי תומאס, שגילם את דמות הסופ נאצי המיתולוגית בסדרה “סיינפלד”, חברנו לבמאי כתום הזקן ניב מג’ר, ויצרנו סרטון שהוא שיר הלל לאוכל הרחוב הישראלי. תומאס מככב גם בקמפיין שילוט החוצות שמלווה את הפרויקט. ביקורו של תומאס בישראל זכה בכיסוי תקשורתי רעב ונלהב: branding mag,  ערוץ 10, גיא פינס, ישראל היום, ידיעות אחרונות, ועוד.

ההכרזה על רשימת 50 מוסדות אוכל הרחוב הטובים בישראל מגובה גם בסדרת מפגשים קולינריים של שפים, שיתארחו באופן חד פעמי במוסדות אוכל רחוב אהובים ויתקינו שם מנות מיוחדות: אמן ה- fish & chips האגדי מלונדון Charlie Rowan ,השף הראשי של המוסד הלונדוני Geales, יתארח במשך יומיים במזנון של אייל שני; השפית לילך רווה, שמתמחה באוכל אסייתי עם דגש על מטבח צפון תאילנד, תבשל בקפה קאימק; כאמל השלמון, שף מסעדת טורקיז במלון המיתולוגי סנט ג’ורג’ בי-ם, יבשל במסעדת חאן מנולי; ושף יונתן ברוביץ’ יתארח בפרנק.

בנוסף, כל אחד מהמוסדות המובילים ברשימה יציע דילים מיוחדים של מנות הדגל של המקום ופפסי מקס.

הפרויקט כולו מותג ועוצב על ידי סטודיו אלנבי. האתר עוצב ופותח גם הוא על ידי אלנבי.

Pepsi Max Top Street Food נערך בשיתוף מגזין טיים אאוט תל אביב, שהקדיש כתבת שער לפרויקט.

לרשימת 50 המסעדות >>

לקוח:
פפסי מקס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *